ثبت آگهی رایگان

درج آگهی در نیازکاو بسیار آسان و حتی بدون عضویت نیز امکان پذیر می باشد. شما می توانید در وب سایت نیاز کاو عضو شوید و سپس آگهی خود را ارسال نمائید و یا اینکه بدون عضویت مراحل زیر را انجام دهید. در این صورت سیستم به صورت خودکار برای شما رمز عبور صادر می کند و به آدرس ایمیلتان ارسال می کند. با استفاده از این اطلاعات خواهید توانست به پنل کاربری خود در نیازکاو مراجعه کنید و آگهی های خود را مدیریت کنید. در ادامه به آموزش درج آگهی در نیازکاو خواهیم پرداخت.

  • مرحله اول:

در گوشه بالا سمت راست سایت روی دکمه ثبت آگهی رایگان کلیک کنید و یا بر روی تصویر زیر کلیک نمائید.

  • مرحله دوم: انتخاب دسته

در این مرحله شما بایستی دسته بندی آگهی خود را انتخاب کنید.

شما می توانید به منظور بازدهی بیشتر تبلیغ خود از راهنماییهای گوشه سمت راست سایت نیز استفاده کنید.

  • مرحله سوم: ارسال آگهی

در این مرحله شما اطلاعات آگهی خود شامل عنوان آگهی، متن آگهی، عکس آگهی و اطلاعات تماس و آگهی خود را به صورت کامل قرار دهید.

اگر می خواهید آگهی خود را به صورت ویژه درج نمائید، از قسمت ویژه نمودن آگهی تعداد ستاره آگهی و مدت زمان نمایش در سایت به صورت ویژه را انتخاب کنید.

همانگونه که در شکل فوق مشاهده می کنید، سه روش برای پرداخت هزینه آگهی ویژه در نظر گرفته شده است.

اگر می خواهید بدون مراجعه به شعب بانک هزینه آگهی خود را به صورت آنلاین پرداخت نمائید گزینه اول را انتخاب کنبد و در صورتی که وقت رفتن به بانک را دارید هزینه درج آگهی را به حساب نیازکاو واریز کنید و شماره پیگیری را برای ما ارسال نمائید تا بررسی شود.

اطلاعات حساب بانکی نیازکاو

امکان دیگری که در نیازکاو برای آگهی های ویژه وجود دارد امکان درج آگهی در قسمت آگهی های تخفیف زده شده است که کاربران ویژه می توانند آگهی خود را در این قسمت نیز درج نمایند.

کد امنیتی را وارد کنید و چک باکس مربوط به پذیرش قوانین نیازکاو را تیک بزنید و اگر آگهی شما رایگان یا صفر ستاره است به مرحله بعد بروید و اگر آگهی ویژه را انتخاب کرده اید به صفحه تایید ورود به پرداخت از طریق بانک پاسارگاد هدایت خواهید شد.

مبلغ مورد نظر را چک کنید و دکمه تایید مبلغ و ورود به درگاه بانک پاسارگاد را بزنید.

سپس به صفحه پرداخت در بانک پاسارگاد هدایت می شوید:

اطلاعات کارت بانکی خود را در قسمتهای مربوطه وارد نمائید و دکمه پرداخت را بزنید. هزینه آگهی شما به صورت آنلاین پرداخت می شود.

  • مرحله چهارم: تائید ثبت آگهی در سایت

ایمیل خود را بازکنید و روی لینک فعالسازی آگهی کلیک کنید.

آگهی شما توسط مدیریت بررسی می شود و در صورتی که با قوانین نیازکاو مغایرت نداشته باشد تایید می شود و در نیازکاو به نمایش گذاشته می شود.درج آگهی رایگان بدون نیاز به عضویت!

راهنمای ثبت آگهی

تعرفه آگهی ویژه

هر ستاره فقط  5 هزار تومان

جستجوی پیشرفته

مبلغ ( تومان ) :

آمار سایت

مجموع آگهی طبقه بندی شده :
29041
نمایش همه
علاقه مندی ها ()